Jak dostarczamy paczki?

Współpracujemy z firmą kurierską InPost, dzięki czemu posiadamy dwie opcje dostawy. Więc każdy znajdzie wygodne rozwiązanie dla siebie.

Ekspresowa przesyłka kurierska na wskazany adres lub do jednego z ponad 28 tysięcy Paczkomatów.

Zamawiasz pozytywne kosmetyki, ale nie chcesz w domu czekać na kuriera? Paczkomat jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!   pełnowartościowy produkt. 

Ile kosztuje dostawa?

  • Przesyłka kurierska na wskazany adres InPost: 11,99 zł.
  • Przesyłka kurierska Paczkomat 11,99 zł.
  • Przesyłka za pobraniem 14,99 zł.
    DARMOWA DOSTAWA OD 197 ZŁ – obowiązuje wyłącznie przy przedpłacie na konto.

Ile trwa dostawa?

Paczki wysyłamy naprawdę szybko! Zakupione przez Ciebie kosmetyki wysyłamy od razu po zaksięgowaniu wpłaty lub najpóźniej następnego dnia z rana, tak żeby przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. Jeśli zamówienie złożysz do godziny 10.30 to przesyłki możesz się spodziewać następnego dnia roboczego. Czasami nawet zamówienia złożone do godziny 14.00 udaje dostarczyć następnego dnia roboczego.

Jak pakujecie paczki?

Paczki staramy się pakować w duchu Zero Waste, tak aby nie produkować niepotrzebnych odpadków. Szerokim łukiem omijamy folię bombelkową oraz plastikowe wypełniacze. Używamy szarych kartonów, tektury karbowanej, sznurka konopnego, a nawet papierowej taśmy klejącej. 

Nie chcesz czekać w domu na kuriera?

W takim razie podczas składania zamówienia wybierz metodę wysyłki „Paczkoamt”, a następnie określ docelowy punkt odbioru. Gdy paczka dotrze już do Paczkomatu, zostaniesz powiadomiona SMS i mailem, a przy odbiorze wystarczy podać otrzymany kod PIN z powiadomienia. Prawda, że wygodnie?