Kochamy naturę, holistyczne podejście do zdrowia i receptury oraz przepisy naszych przodków. Od zawsze otaczamy się tylko pozytywną energią.

Czerpiemy garściami z mądrości naszych pradziadków i łączymy to z najnowszymi odkryciami nauki. Z tej tryskającej dobrem mieszanki powstało Pannaceum. Teraz dostępne również dla Ciebie. Abyś mogła się cieszyć naturalnie piękną skórą bez zmarszczek, przebarwień i stanów zapalnych.

Jak się to wszystko zaczęło?

Jak to zawsze na początku takich historii bywa, wpadliśmy na siebie przypadkiem. Nazwij to jak chcesz. Przypadek, szczęście lub fart. Los po prostu tak chciał. Teraz wierzymy, że takie było przeznaczenie. Nikt z nas nawet na początku by nie myślał o tym, że wypuścimy w świat tyle pozytywnych wibracji.

Z mieszanki pasji do natury, umiejętności i doświadczeń postanowiliśmy stworzyć coś, co wniesie realny wkład w życie wielu kobiet, także i Twoje.

Tworzenie kosmetyków to dla nas swojego rodzaju medytacja. Potrafimy się do reszty zatracić w poszukiwaniu badań, raportów lub zapisków zielarek. Często dawna, ale jak bardzo skuteczna wiedza jest przekazywana wyłącznie z ust do ust.

Gdy pracujemy z ziołami w laboratorium, osiągamy całkowicie inny stan umysłu. Mamy nadzieję, że będziesz miała okazję to odczuć po zastosowaniu naszych kosmetyków.

Nasze wartości

Autorskie składy i receptury
Naturalne i organiczne składniki
Cudowne zapachy
Nie testowane na zwierzętach

Nasze wartości

Autorskie składy i receptury
Naturalne i organiczne składniki
Cudowne zapachy
Nie testujemy na zwierzętach